Search
Close this search box.

Kapsula

Përzierja ekskluzive e mishelave të kafes, e karakterizojnë kafen kapsulë me aromë të pasur, me shije delikate ose intensive.

Kafe Kokërr

Përzierjet e kokrrave të kafes tonë janë dedikuar për adhuruesit e kafesë, të cilët pëlqejnë të ndjejnë plotësisht aromën dhe shijen e saj.

Kafe e bluar

Për ato që duan një kafe si në bar por pa hequr dorë nga kënaqësia e pirjes së saj në shtëpi, Segafredo Zanetti ka një sërë produktesh, të cilat janë të përshtatura vetëm këtë eksperiencë.

Lionlap

Lionlap, një pije e balancuar në mënyrë të përkryer, freskuese me një shije unike. Natyrale, e lehtë dhe rifreskuese.

Makineta

Si pasioni ynë për kafenë ashtu edhe për zhvillimin e teknologjisë çojnë në detaje që bëjnë diferencën.

Çaj

Shija fantastike e çajit sipas traditës Angleze, në çdo kohë të ditës.

Çokollatë

Një përzierje me shije të pasur. Provoni këtë përzierje me cilësi të lartë për një çokollatë të shijshme.

Aksesorë

Gjithçka që ju duhet për të patur kënaqësinë e plotë të një filxhani kafeje.

Shijoni ndryshimin

Provoni kafe me cilësi artizanale nga Segafredo Zanetti. Kafe e prodhuar si asnjë tjetër.

Scroll to Top
REQUEST A TASTE!

Coffee crafted like no other.

KËRKONI NJË DEGUSTIM!

Kafe e prodhuar si asnjë tjetër.