Search
Close this search box.

Çaj Jeshil

I LEHTË DHE FRESKUES

Një përzierje e lehtë dhe freskuese, e pasur plot me antioksidantë.

1 kuti përmban 20 bustina çaji.
Porosi minimale: 3 kuti.

L350

Zgjidhni Paketimin

20 Bustina

Produkte të tjera
Scroll to Top