Search
Close this search box.

Çaj Limon dhe Xhinxher

Një përzierje e shkëlqyer e limonit dhe xhinxherit, e cila ngjall aromat pikante të Azisë Juglindore. Kombinuar me antioksidantët e fuqishëm nga limoni, ju mund të shijoni një filxhan plot shije, i cili gjithashtu do t’ju bëjë mirë !

1 kuti përmban 20 bustina çaji.
Porosi minimale: 3 kuti.

L450

Produkte të tjera
Scroll to Top