Search
Close this search box.

Lionlap

Lionlap është një pije me gaz pa alkool dhe e lehtë me një shije unike, të ekuilibruar dhe freskuese me përmbajtje të ulët kalorish dhe me zero yndyrë, e karakterizuar nga prania e përbërësve të zgjedhur: ekstrakt guarana, kafeinë dhe vitamina B.
Nuk përmban taurinë.
Kanaçe alumini pa Bisphenol A.

Porosia minimale është 12 kanaçe.

L110

Përbërësit: ujë, sheqer, shurup glukozë-fruktozë, dioksid karboni, acidifikues: acidi citrik, aromatizues, ekstrakt guarana (0.14%), ngjyrosje: karamel E150a, vitamina: niacin, acid pantothenik, B6 dhe B12.

VLERAT USHQYESE për 100ml

Vlera energjike

40 Kcal

Niacin

8 mg – 50% VNR*

Yndyrna

0 g

Pantothenic acid

2 mg – 33% VNR*

Karbohidrate

9,5 g

Vitamina B6

1,4 mg – 100% VNR*

Proteina

0 g

Vitamina B12

1 μg – 40% VNR*

Produkte të tjera
Scroll to Top